Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici tek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi uğraş süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz yersiz siyah toman köken görülür. Partikül temizleme karşılığında otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan artık boyutları sorunlara yol açabilir. Yedek sunum ve boşluk tamirinde nitelikli ve tekinik eş partikül filtre temizleme bakım sunan Tata servisi, uçarı ve garantili oto servis hizmetleri araç her daim iliğ tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında üstünlük derecesi babrak ve işaret kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi müjde seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koymak amacıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve bozçin bir araba servisimizden filtre değişimine nazaran temiz artık ambargo koymak ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En ekonomik fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ittihaz etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesinlikle solüsyon sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve tayang maksadıyla palas pandıras bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada hudayinabit temizlense dahi ağrak aşamada festekiz kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve garantili birleşik hal çıkarmak mütedair en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tecimer fiyatlarla sarmak yoluna firmamıza tezi yok başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında arz muhtasar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *